Nocleg

Ośrodek wypoczynkowy: domki letniskowe i kemping w Sopocie

WYBIERZ SWÓJ NOCLEG

Możesz przyjechać na wakacje do Sopotu ze swoim namiotem, przyczepą lub kamperem, a także wynająć jeden z komfortowych domków dla całej rodziny lub                  przyczepę campingową.

Ośrodek Sopot 34 oferuje:

DOMKI

Drewniane, komfortowe, w pełni wyposażone domki z własną łazienką, aneksem kuchennym i tarasem zapewnią wygodę i niezależność.

Idealne rozwiązanie dla osób pragnących spędzić wakacje przy samej plaży, a równocześnie cieszyć się swoją przestrzenią i spokojem. W 4 - osobowych domkach znajdują się 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka. Istnieje również możliwość wstawienia dostawki dla dziecka. NOWOŚĆ! "pakiet żeglarski 3h" i "pakiet zdrowotny 3h" w cenie!

NOWOŚĆ! DOMEK HOLENDERSKI

Nowiutki domek holenderski 4 osobowy, z łazienką i aneksem kuchennym.

W domku znajdują się 2 sypialnie - z łóżkiem małżeńskim oraz piętrowym, telewizor, wyposażony aneks kuchenny z lodówką, a także łazienka z brodzikiem i toaletą.

STANOWISKA DLA KAMPERÓW

Na naszym campingu znajdują się oddzielne grupy stanowisk z łatwym dojazdem i możliwością podłączenia prądu - idealne do ustawienia samochodów turystycznych.

Dysponujemy również punktem poboru czystej wody oraz specjalną zlewnią chemiczną nieczystości. Istnieje możliwość rezerwacji specjalnych miejsc postojowych VIP, które przygotowane zostały pod największe kampery i znajdują się najbliżej wjazdu na teren ośrodka

STANOWISKA DLA PRZYCZEP

Oferujemy bardzo dobrze skomunikowane, oddzielne grupy stanowisk z możliwością podłączenia prądu, które przystosowane są do biwakowania w różnych rozmiarów przyczepach.

Chcesz wiedzieć, czy mamy miejsce dla Twojej przyczepy? Zadzwoń, a na bieżąco udzielimy Ci niezbędnych informacji.

POLE NAMIOTOWE

Trawiasty, równy i częściowo zacieniony teren, do którego bez problemu podciągniesz prąd to idealne miejsce dla Twojego namiotu.

Jest to sposób na nocleg w centrum Sopotu w najkorzystniejszej cenie. Zapewniamy dostęp do komfortowych sanitariatów, zaplecza gastronomicznego oraz wszelkich niezbędnych na campingu urządzeń.

PRZYCZEPA NA WYNAJEM

Oferujemy przyczepę 2 osobową, z kuchnią, toaletą i dużym rozkładanym łóżkiem.

Jeżeli nie posiadasz własnej przyczepy, a chciałbyś przeżyć wakacje na campingu wychodzimy Ci na przeciw. Nasza przyczepka wyposażona jest w podstawowe wygody i ustawiona zaledwie kilkadziesiąt metrów od sopockiej plaży.

PRZYCZEPA NA WYNAJEM

Oferujemy przyczepę campingową 4 osobową, z kuchnią, toaletą, rozkładanym łóżkiem i sypialnią 2 osobową.

Przyczepa idealna dla rodziny z dziećmi lub grupy znajomych. Wyposażona została we wszystkie niezbędne wygody, jak aneks kuchenny czy toaleta.

STANOWISKA XXL

Możliwość rezerwacji stanowiska XXL pod przyczepę lub kampera.

Miejsca o powierzchni ok. 90 m² położone przy wjeździe na camping - blisko recepcji i sanitariatów. Przeznaczone dla szczególnie wymagających gości.

GALERIA

MAPA