Noclegi

Domki letniskowe, stanowiska postojowe oraz przyczepy na wynajem

Wybierz swój nocleg

Możesz przyjechać na wakacje do komfortowych domków lub przyczepy kempingowej przy samej plaży w Sopocie.

Ośrodek Sopot 34 oferuje:

DOMKI

Drewniane, komfortowe, w pełni wyposażone domki z własną łazienką, aneksem kuchennym i tarasem zapewnią wygodę i niezależność.

Zapraszamy do rezerwacji turnusów wakacyjnych z 2h rejsem jachtem z sopockiej Mariny lub żeglarskimi półkoloniami dla dzieci w prezencie. Oferta wakacyjna 2024 zawiera: * Komfortowy domek w doskonałej lokalizacji: 100m od plaży, 700m od mola * Domek dla 4-6 osób/7 nocy(sobota-sobota) * Bezpłatny parking przy domku podczas pobytu * Strefa garden SPA - 2h sauny i 2h jacuzzi w pakiecie * 2h wypożyczenia deski SUP * 2h rejsu jachtem lub dzień żeglarskich półkolonii dla dzieci.

PRZYCZEPY KEMPINGOWE

Oferujemy przyczepy kempingowe z aneksem kuchennym.

Jeżeli nie posiadasz własnej przyczepy, a chciałbyś przeżyć wakacje na kempingu wychodzimy Ci na przeciw. Nasze przyczepy wyposażone są w podstawowe wygody i ustawione zaledwie kilkadziesiąt metrów od sopockiej plaży. Zdecydowanie najtańszy nocleg w takiej lokalizacji! Zdjęcia przyczep znajdują się na podstronie FOTO.

STANOWISKA KEMPINGOWE

Na naszym kempingu znajdują się oddzielne grupy stanowisk z łatwym dojazdem i możliwością podłączenia prądu - idealne do ustawienia przyczep i kamperów.

Dysponujemy również punktem poboru czystej wody oraz specjalną zlewnią chemiczną nieczystości.
Istnieje możliwość rezerwacji miejsc z wyprzedzeniem - zapraszamy do kontaktu na info@sopot34.pl.

DOMEK HOLENDERSKI

Domek holenderski z łazienką i aneksem kuchennym.

W domku znajdują się 2 sypialnie - z łóżkiem małżeńskim oraz piętrowym, TV, wyposażony aneks kuchenny z lodówką, a także łazienka z brodzikiem i toaletą. Posiadamy 1 taki domek w naszej ofercie - jego zdjęcia można zobaczyć na podstronie FOTO.

Galeria

Kontakt

SOPOT 34

ul. Bitwy pod Płowcami 55
81-731 Sopot

TELEFON
+48 882 379 198

E-MAIL
info@sopot34.pl

Mapa