Noclegi

Domki letniskowe, camping oraz przyczepy na wynajem

Wybierz swój nocleg

Możesz przyjechać na wakacje do Sopotu ze swoją przyczepą lub kamperem, a także wynająć jeden z komfortowych domków lub przyczepę campingową.

Ośrodek Sopot 34 oferuje:

DOMKI

Drewniane, komfortowe, w pełni wyposażone domki z własną łazienką, aneksem kuchennym i tarasem zapewnią wygodę i niezależność.

NOWOŚĆ! "pakiet żeglarski 3h" i "pakiet balneologiczny 3h" w cenie!

DOMEK HOLENDERSKI

Domek holenderski z łazienką i aneksem kuchennym.

W domku znajdują się 2 sypialnie - z łóżkiem małżeńskim oraz piętrowym - TV, wyposażony aneks kuchenny z lodówką, a także łazienka z brodzikiem i toaletą.

STANOWISKA DLA KAMPERÓW

Na naszym campingu znajdują się oddzielne grupy stanowisk z łatwym dojazdem i możliwością podłączenia prądu - idealne do ustawienia samochodów turystycznych.

Dysponujemy również punktem poboru czystej wody oraz specjalną zlewnią chemiczną nieczystości. Istnieje możliwość rezerwacji specjalnych miejsc postojowych XXL, które przygotowane zostały pod największe kampery i znajdują się najbliżej wjazdu na teren ośrodka

STANOWISKA DLA PRZYCZEP

Oferujemy bardzo dobrze skomunikowane, oddzielne grupy stanowisk z możliwością podłączenia prądu, które przystosowane są do biwakowania w różnych rozmiarów przyczepach.

Chcesz wiedzieć, czy mamy miejsce dla Twojej przyczepy? Zadzwoń, a na bieżąco udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Galeria

Kontakt

SOPOT 34

ul. Bitwy pod Płowcami 55
81-731 Sopot

TELEFON
+48882379198

E-MAIL
info@sopot34.pl

Mapa