OFERTA GRUPOWA

DOMKI

18 domków 4-6 osobowych; 20m od plaży; domek holenderski dla 4-6 osób; przyczepy kempingowe; parcele dla kamperów

L O K A L I Z A C J A

Sopot;  10 min spacerem do Molo;  spokojna, zielona okolica;   Trójmiejskie ścieżki rowerowe ,,za płotem"; 15 min do kolejki SKM łączącej Sopot z Gdańskiem i Gdynią.

A T R A K C J E

Szkolenie windsurfingowe dla grup i indywidualne; rejsy jachtem pełnomorskim; wypożyczalnia sprzętu: SUP, windsurfing; Garden SPA, sauna;

siłownia plenerowa; boisko do siatkówki na plaży.

NOCLEG

Oferujemy nocleg w domkach 4-6 osobowych, 20 m od plaży. Drewniane, komfortowe, w pełni wyposażone, z własną łazienką, aneksem kuchennym i tarasem  zapewnią wygodę i niezależność. Każdy domek posiada: 2 sypialnie - 2 łóżka pojedyncze i łóżko piętrowe, salon z TV, wyposażony aneks kuchenny z rozkładaną kanapą, łazienkę z prysznicem i WC, Wi-Fi, ogrzewanie elektryczne, swój prywatny taras z zadaszeniem, meblami ogrodowymi oraz bezpłatne miejsce parkingowe.

INTEGRACJA

Rejs jachtem to obowiązkowy element pobytu w Sopocie. Piękna panorama miasta od morza, zachód słońca, wycieczka do Gdyni lub Gdańska. Rejsy pod okiem doświadczonego kapitana i najlepszej załogi naszej szkoły żeglarskiej www.orkasurf.pl Ośrodek posiada strefę balneologiczną  strefy  GARDEN SPA . (saunę fińską i jacuzzi z wodą solankową ze zdroju Sw. Wojciecha. Na zakończenie dnia oferujemy zorganizowanie integracyjnego spotkania przy grillu lub ognisku z kiełbaskami .

Oferta do pobrania

Kontakt

SOPOT 34

ul. Bitwy pod Płowcami 55
81-731 Sopot

TELEFON
+48882379198

E-MAIL
info@sopot34.pl

Mapa